Vítejte na stránkách obce Obec Sadová.
Používáme cookies
Chceme, abyste sledovali vy nás, ne my vás. Pro správnou funkčnost webu nějaké cookies potřebujeme. Své nastavení cookies můžete změnit pomocí nastavení cookie.
Nastavení zobrazení

OHL 2023-2024

  • OI admin
  • 114

Obecní hokejová liga ve Mžanech

OHL 2023-2024
OHL 2023-2024
OHL 2023-2024

V sobotu 27. ledna na zimním stadionu ve Mžanech naše hokejové družstvo odehrálo finále Obecní hokejové ligy. Soupeřem nám byl vítěz všech dosavadních ročníků, tým Dohalic. Ještě před tímto finálovým zápasem se odehrál zápas o třetí místo, ve kterém domácí Mžany porazily Máslojedy 7:1 a domácí tým tak vybojoval bronzovou medaili.

V 18 hodin začalo již velké finále o první místo. V okolí ledové plochy se tísnilo velké množství diváků, kteří vytvořili nezapomenutelnou atmosféru. V hledišti měli fanoušci Sadové velkou převahu a při každém útoku Sadové to na stadionu pořádně hučelo. Již po úvodních 25 vteřinách zápasu vystřelil na branku Dohalic Filip Erben, brankář tuto střelu jen vyrazil a Marek Vorel již měl snadnou úlohu trefit odkrytou branku, 1:0 pro Sadovou.

Po 5 minutách zápasu štěstěna přála Dohalicím, když odražený puk vznášející se vysoko nad ledovou plochou spadl na rameno brankáře Sadové a poté do branky, bylo srovnáno 1:1. Do konce první půle šly nejprve Dohalice do vedení 2:1, a když před koncem poločasu vstřelil gól Filip Erben tak se na přestávku šlo za stavu 2:2. Po přestávce šla Sadová znovu do vedení, když se trefil opět Filip Erben.

Dohalice ale opět dokázaly strhnou vedení na svoji stranu a opět otočit zápas ve svůj prospěch na 4:3. 2 minuty před koncem ještě pro Sadovou svitla naděje v podobě trestného nájezdu, ale ten se bohužel nepodařilo proměnit a závěr zápasu si již Dohalice zkušeně pohlídaly, a tak již po sedmé zvedly nad hlavu vítězný pohár. Sadová již po páté obsadila pozici druhou.

Znovu musíme poděkovat všem našim fanouškům, kteří nás podporovali ve všech zápasech OHL. Ve finále pak dokázali vytvořit nezapomenutelnou atmosféru, před kterou bylo úžasné hrát. Po finálovém zápase proběhlo v prostorách pivovaru Lindr slavnostní vyhlášení výsledků Obecní hokejové ligy. No a ještě doplníme seznam hráčů, kteří v letošním ročníku za Sadovou nastoupili: Milan Jedlička, Marek Vorel, Dušan Jedlička, Filip Erben, Jiří Erben, Milan Kroupa, Vít Hlavatý, Jan Satranský, Stanislav Suchý, Jiří Středa, Radovan Středa, David Pernikář, Jakub Jedlička a Šimon Novák.

Obec
Volný čas

Novinky z obce a volného času

  • Jiří Středa

nová galerie

Ukliďme obec 6.dubna 2024

   I letos se naše obec zapojila do celorepublikové akce „ukliďme Česko“. Jarní část této celorepublikové akce byla vyhlášená na 6. dubna. My jsme se sešli v 8. hodin ráno u Obecního úřadu a je potěšitelné, že většině obyvatel naší obce není její vzhled a čistota lhostejný a přišli pomoci s úklidem. Odpadu bylo letos méně než jiné roky, ale i tak byla multikára plná nasbíraného odpadu. Po skončení akce jsme si všichni opekli párek, který byl odměnou za odvedenou práci.

Obec
  • začíná v - končí v
  • Sadová
Úklid obce

Úklid obce

Zveme spoluobčany na úklid naší obce Sadová, který se koná v sobotu 6.4.2024. Sraz u OÚ je v 8.00 hodin. Po skončení brigády je nachystáno pro účastníky občerstvení.

Obec
  • Jiří Středa

Obecní zabíjačka 23.března 2024

  •    V sobotu 24.března 2024 se opět po roce konala v Sadové Obecní zabíjačka. Zabíjačka byla první akcí, která se konala v nově postavené pergole. V nových prostorách měla akce podstatně lepší atmosféru a většina návštěvníků si tuto novinku pochvalovala. K ochutnání byla zabíjačková polévka, ovar, 3 druhy guláše, kroupy a jitrnice. Vše se podařilo připravit na výbornou a tak si všichni příchozí pochutnali. Během dne bylo k chutnání i něco sladkého na zub. Velké poděkování patří všem, kteří s touto akcí pomohli a věnovali obci svůj volný čas a poděkování patří i všem ženám,které napekly všechny sladké dobroty. 
Volný čas