OHL 2023-2024

• OI admin
  • 135

Obecní hokejová liga ve Mžanech

V sobotu 27. ledna na zimním stadionu ve Mžanech naše hokejové družstvo odehrálo finále Obecní hokejové ligy. Soupeřem nám byl vítěz všech dosavadních ročníků, tým Dohalic. Ještě před tímto finálovým zápasem se odehrál zápas o třetí místo, ve kterém domácí Mžany porazily Máslojedy 7:1 a domácí tým tak vybojoval bronzovou medaili.

V 18 hodin začalo již velké finále o první místo. V okolí ledové plochy se tísnilo velké množství diváků, kteří vytvořili nezapomenutelnou atmosféru. V hledišti měli fanoušci Sadové velkou převahu a při každém útoku Sadové to na stadionu pořádně hučelo. Již po úvodních 25 vteřinách zápasu vystřelil na branku Dohalic Filip Erben, brankář tuto střelu jen vyrazil a Marek Vorel již měl snadnou úlohu trefit odkrytou branku, 1:0 pro Sadovou.

Po 5 minutách zápasu štěstěna přála Dohalicím, když odražený puk vznášející se vysoko nad ledovou plochou spadl na rameno brankáře Sadové a poté do branky, bylo srovnáno 1:1. Do konce první půle šly nejprve Dohalice do vedení 2:1, a když před koncem poločasu vstřelil gól Filip Erben tak se na přestávku šlo za stavu 2:2. Po přestávce šla Sadová znovu do vedení, když se trefil opět Filip Erben.

Dohalice ale opět dokázaly strhnou vedení na svoji stranu a opět otočit zápas ve svůj prospěch na 4:3. 2 minuty před koncem ještě pro Sadovou svitla naděje v podobě trestného nájezdu, ale ten se bohužel nepodařilo proměnit a závěr zápasu si již Dohalice zkušeně pohlídaly, a tak již po sedmé zvedly nad hlavu vítězný pohár. Sadová již po páté obsadila pozici druhou.

Znovu musíme poděkovat všem našim fanouškům, kteří nás podporovali ve všech zápasech OHL. Ve finále pak dokázali vytvořit nezapomenutelnou atmosféru, před kterou bylo úžasné hrát. Po finálovém zápase proběhlo v prostorách pivovaru Lindr slavnostní vyhlášení výsledků Obecní hokejové ligy. No a ještě doplníme seznam hráčů, kteří v letošním ročníku za Sadovou nastoupili: Milan Jedlička, Marek Vorel, Dušan Jedlička, Filip Erben, Jiří Erben, Milan Kroupa, Vít Hlavatý, Jan Satranský, Stanislav Suchý, Jiří Středa, Radovan Středa, David Pernikář, Jakub Jedlička a Šimon Novák.

Obec
Volný čas

Novinky z obce a volného času

• Jiří Středa

nová galerie

Hasičské závody o Pohár Starosty obce Sadová 11. května 2024

V sobotu 11. května se v Sadové uskutečnily Hasičské závody o pohár Starosty obce Sadová. Dopoledne soutěžily děti, odpoledne patřilo družstvům dospělých. Jak vše probíhalo se můžete podívat na přiložených fotografiích.