Vítejte na stránkách obce Obec Sadová.
Nastavení zobrazení

Oznámení o termínech provádění pravidelných odečtů

Odečet vodoměrů v naší obci bude probíhat od 15.12.2023 do 2.1.2024

Oznámení o termínech provádění pravidelných odečtů

Novinky z obce

OHL 2023-2024

Obecní hokejová liga ve Mžanech

Volný čas

Informační e-maily a sms

Popis služby

Obec Informuje je moderní informační systém, který byl zaveden pro zlepšení komunikace mezi obecním úřadem a obyvateli obce. Cílem tohoto systému je poskytovat občanům aktuální informace přímo od zdroje, což zajišťuje rychlý a efektivní přenos důležitých oznámení a novinek.

Uživatelé, kteří se zaregistrují, obdrží notifikační e-maily, případně SMS zprávy pokaždé, když obecní úřad publikuje nové informace. Tato služba je zvláště užitečná pro okamžité informování o mimořádných událostech, plánovaných akcích, změnách v komunálních službách či jiných důležitých oznámeních.

• začíná v - končí v
Tříkrálová sbírka

Připojte se k Tříkrálové sbírce. Více informací v přiloženém letáku.